Uni-Dental: dobry dentysta - stomatolog Wrocław
TWÓJ UŚMIECH...

... NASZĄ WIZYTÓWKĄ

Jeżeli szukacie Państwo spokojnego i kameralnego gabinetu ale jednocześnie profesjonalnego i dobrze wyposażonego, to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Indywidualne podejście do pacjenta, dostosowanie się do jego potrzeb, wykonywanie usług na najwyższym poziomie jakościowym i estetycznym gwarantuje zadowolenie oraz długofalowe efekty terapeutyczne. Nasze prace protetyczne takie jak korony, mosty czy licówki porcelanowe wykonywane są przez doświadczonych i uznanych techników dentystycznych.

W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości.
Współpracujemy z profesjonalistami w każdej dziedzinie, począwszy od małych sprzedawców drobnego sprzętu, po duże firmy implantologiczne.

Nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa spotykają się z uznaniem pacjentów, którzy już podczas pierwszej wizyty obdarzają nas zaufaniem. By móc zaoferować Państwu leczenie bezpieczne i skuteczne, ustawicznie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i sympozjach.
Zabiegi odbywają się w klimatyzowanym gabinecie stomatologicznym. Oferujemy spokojną, przyjazną atmosferę i relaksacyjną muzykę, a dla dzieci bajki podczas wizyt.

Możliwe jest dokonywanie płatności kartą.

Wszystko to dla Państwa wygody i dobrego samopoczucia.

O Państwa wygodę dba nasz zespół:

DSC_0071

- Lek.stom.Teresa Dulińska

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia ukończyła w 1995r na kierunku lekarsko-stomatologicznym. W 1999r uzyskała tytuł specjalisty stomatologii ogólnej, a w 2009r ukończyła Curiculum Implantologii PSI,DGOI,ICOI.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w zakresie protetyki, endodoncji oraz implantologii, na licznych kursach, kongresach i konferencjach naukowych.
Jej pasją jest stomatologia minimalnie inwazyjna, która przy niewielkich stratach tkanek własnych pozwala osiągnąć doskonałe efekty estetyczne i czynnościowe.

Zobacz certyfikaty

Katarzyna Raszeja DSC_2186

- Katarzyna Raszeja asystentka- higienistka stomatologiczna

Katarzyna Nowak-Raszeja asystentka, higienistka stomatologiczna. Absolwentka Szkoły Medycznej we Wrocławiu im. Marii Curie Skłodowskiej. Uzyskała dyplom w 2009 roku. Z gabinetem związana jest od samego początku, czynnie uczestnicząc w tworzeniu wizerunku oraz organizacji pracy. Wykonuje zabiegi z zakresu usuwania kamienia nazębnego i profilaktyki fluorowej, prowadzi instruktaż higieny jamy ustnej oraz wybielanie zębów.

Swoją wiedzę pogłębia podczas kursów i szkoleń a także podczas czynnej asysty w pracy.

 

 

Jas Marta DSC_2152

- Marta Jas higienistka stomatologiczna

Marta Jas asystentka, higienistka stomatologiczna.
Absolwentka Szkoły Medycznej im. Marii Curie Skłodowskiej. Uzyskała dyplom w 2011 roku. Dołączyła do zespołu stanowiąc nieocenioną pomoc przy zabiegach. Dba o wizerunek i dobrą atmosferę w gabinecie, zawsze pomocna. Swoją wiedzę poszerza w czasie kursów, szkoleń oraz czynnej asysty w pracy.